בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
שורדות על המסך  
שורדות על המסך: קלי טיילור, בוורלי הילס 90210 
 
 ג'ני גארת' כ"קלי" בבוורלי הילס    צילום: צילום מסך בוורלי הילס 90210    
שורדות על המסך  |
 

חזקות, שנונות ולא מוותרות - הן נשים שורדות שכולנו מכירים מהטלוויזיה. מדי שבוע נביא לכם את השורדת הנבחרת, והשבוע - ג'ני גארת' הלא היא קלי מבוורלי הילס, ששרדה את כל העונות וחזרה לקינוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה מי את בכלל: מכירים את השיר "הילדה הכי יפה בגן"? קלי טיילור היא בדיוק הילדה הזו, רק בגרסת השכונה שהכי מזוהה עם היפים והאמיצים של הוליווד. היא היתה מלכת השכבה הבלתי מעורערת בתיכון "ווסט בוורלי" המיתולוגי, עם החברות הנכונות, קריירה כדוגמנית צעירה וייחוס משפחתי (אמא אלכוהוליסטית שנישאה למיליונר רק כדי להתגרש ולחיות על חשבונו). כשהטירוף התחיל אמנם הציגו לנו אותה כבחורונת שטחית שהספיקה לצאת עם כל התיכוניסטים, אבל היא גם זו שהכירה לנו את עולמם של הצעירים המפונקים, נו, אלה שנוסעים במכוניות עם גג נפתח ומזייפים תעודות זהות רק כדי לבלות עם הגדולים.

 

למרות ההתחלה הסטריאוטיפית, את שלל החוויות המסעירות שהיא עברה במהלך העונות איש לא יכול היה לחזות. מעבר לעובדה שהיא זו שעשתה שם הכי הרבה בלאגן מבלי שאיש מבחין בכך וטיפחה כמה אויבות מבית (נניח ואלרי ואפילו ברנדה), קלי הספיקה לצאת עם כל- אבל כל ממש כל בחור שהספיק לככב למשך יותר מפרק בודד בתוכנית הלהיט (ברנדון, דילן, סטיב, מאט, קולין. רשימה חלקית החלט), תוך שהיא מפרידה זוגות אוהבים (בלי להתכוון, ברור שבלי). היא התחברה לכל בחור ובחורה בסביבה, ידעה לצעוק כשצריך ותמיד התנדבה לעזרת החבר'ה. נשמה בלונדינית של ממש.

 

הילדה שהפכה לאישה עצמאית - כך קלי התחילה:

 
 

שרדה או הודחה? אמרנו כבר חוויות מסעירות, אבל לפעמים מזעזע לגלות עד כמה סוערים חייה של ילידת בוורלי הילס יכולים להיות. אם בהתחלה האתגר הכי מסובך של קלי טיילור היה לדגמן גוף מושלם בבגד ים או לעבור את בחינת הפסיכומטרי, ההמשך כלל דברים קצת יותר רציניים מזה. מה למשל? בעשר העונות של "בוורלי הילס" היא (קחו אוויר) - הודתה שנאנסה, התמודדה עם אמא מסוממת ושיכורה כמה פעמים, התמכרה בעצמה לכדורי הרזייה לא חוקיים ואז לסמים אחרים שהבויפרנד שלה בזמנו נתן לה ונגמלה אחרי התערבות פוקחת עיניים.

 

קלי כמעט עולה באש, אבל רק כמעט:

 

אחרי שיצאה מזה בשלום (בערך), קלי כמעט נדבקה באיידס כשהתנדבה במקלט, נשדדה באיומי אקדח ואפילו נורתה, וכמעט נשרפה חיה במסיבה מדליקה במיוחד שהשאירה כמה צלקות לא נעימות. אה, והיא התארסה רק כדי להיפרד רגע לפני החתונה (פעמיים!), השלימה עם אביה האובד והכל תוך כדי אכילה במסעדת ה"פיץ' פיט" השכונתית, שלא עשתה רושם של מקום נקי במיוחד. טוב, אז החיים היו טובים אל מיס טיילור, אבל נראה אתכם סוחבים דמות במשך 300 פרקים בלי כל הדרמה הזו. אח, כיף שם בקליפורניה. כבר אמרנו שהיא שורדת?

 

מה קרה ללפיד שלה: חשבנו שהדמות תעלם יחד עם טיפת הכבוד העצמי של יוצרי "בוורלי הילס", אבל  אחרי הפסקה של שמונה שנים, דמותה של קלי טיילור חזרה לחיינו בסדרת הספין אוף "90210". הפעם מיס טיילור כבר בשנות ה-30 לחייה, אמא לילד קטן (כן, הוא של דילן!) ומשמשת כיועצת ומדריכה לכל שובבי בית הספר התיכון שבו למדה בעצמה יותר מעשור קודם לכן.

 

הנה הקאמבק של השכונה, קלי ב"90210":

 

אם תרצו, סגירת מעגל קוסמית - מי יכולה לשרוד את שנות התיכון כמלכת הכיתה ואז לשוב לאותו המקום עם בחורות צעירות יותר, מוכשרות (ומקושרות) יותר  ויפות יותר (הודות למנתח הפלסטי) אבל הרבה פחות תמימות משהייתה בגילן. קלי טיילור, אין צורך לכבות את הלפיד שלך, כי אין מצב שנשכח מי את. ממש שורדת VIP  על המסך.

 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by